Breaking News :

nothing found
15 czerwca, 2024

Pożyczka na święta?

Okres świąt to dodatkowe wydatki. Jeśli nie mamy na koncie żadnych oszczędności, przygotowanie świąt to spore wyzwanie. Aby zadowolić najbardziej wymagających konsumentów, banki i instytucje pozabankowe prześcigają się w prezentowaniu ofert.

Co proponuje rynek?Kiedyś kredyt był najlepszą z opcji pożyczkowych. Stałe raty, jasne zasady i długi okres kredytowania. Obecnie firmy udzielające krótkoterminowych pożyczek zdominowały rynek. Internet i telewizja wręcz bombardują nas ofertami. Co więcej, pożyczając pieniądze po raz pierwszy, oddajemy sumę taką, jaką pożyczyliśmy. Kuszące? Chwilówka to sposób na szybką pożyczkę. Świąteczne żniwa firm kredytowych korzystnie wpłynęły i usprawniły proces zaciągnięcia kredytu. Obecnie dostępna jest już pożyczka online. Jeśli do tej pory nie mieliśmy problemów ze spłatami, nie powinno być problemów, by taką pożyczkę nam przyznano.

Jak wybrać odpowiednią ofertę?Zanim zdecydujemy się pożyczyć pieniądze, warto przejrzeć rankingi i wybrać najkorzystniejszą ofertę. Świetnym narzędziem ułatwiającym wybór najkorzystniejszej oferty są porównywarki kredytowe. Oprócz najlepszej oferty, system informuje o wysokości miesięcznej raty oraz odsyła bezpośrednio do banku. Wbrew pozorom to bardzo przydatne narzędzie. Należy jednak pamiętać, że o wszystkie szczegóły należy wypytać bezpośrednio w banku, by uniknąć ewentualnych przykrych niespodzianek. Jeśli umowę podpisujemy online, należy zawsze dokładnie czytać każdy najmniejszy druk. Obecnie mamy prawo w ciągu dwóch tygodni odstąpić od umowy i zwrócić pieniądze bez żadnych konsekwencji.

Read Previous

Porównywarka kredytowa – czy warto z niej korzystać?

Read Next

Sposoby finansowania przedsiębiorcy