Breaking News :

nothing found
15 czerwca, 2024

Gdzie znajdą zastosowane toalety przenośne?

Na co dzień nie zastanawiamy się nad tym, jak w terenie, na przykład podczas imprez plenerowych, rozwiązana jest kwestia zaplecza sanitarnego. Ono tam jest i być musi, ponieważ jest przecież związane z podstawowymi potrzebami osób, które z nich korzystają. Warto jednak wiedzieć, w jakich miejscach mogą się sprawdzić toalety przenośne i jakie są ich rodzaje. Choćby po to, żeby mieć świadomość, gdzie mogą się przydać, przy organizacji jakich wydarzeń czy inwestycji.

Toalety przenośne na placach budowy

Jednym z miejsc, gdzie najczęściej wykorzystywane są przenośne toalety, są place budów. To lokalizacje, które często nawet nie mają innych możliwości przygotowania zaplecza sanitarnego, dlatego właśnie tam montowane są ubikacje przenośne. Trudno o odpowiednio rozbudowaną i wyposażoną łazienkę w momencie, gdy budynek dopiero powstaje. Można w takich sytuacjach zdecydować się na montaż pojedynczej kabiny, jak i w wersji bardziej rozbudowanej, czyli w postaci całego kontenera sanitarnego. On z kolei może być wyposażony nawet w kilkanaście urządzeń sanitarnych, dodatkowe umywalki, ale też pisuary, prysznice i grzejniki. Bez problemu można takie kabiny podłączyć do istniejących już na budowie instalacji, łącznie z kanalizacyjną czy elektryczną. Można też przestawić je w kolejne miejsca, jeśli akurat główny front prac zostanie przeniesiony w inne rejony, a tam, gdzie stały do tej pory, nie będą już potrzebne.

Imprezy plenerowe – miejsca, w których montuje się mobilne urządzenia sanitarne 

Nie ma możliwości zorganizowania dużej imprezy na świeżym powietrzu bez zapewnienia uczestnikom możliwości korzystania z zaplecza sanitarnego. Trudno jednak sobie wyobrazić, żeby kilka tysięcy osób, bo i takie liczby wchodzą w grę, stały w kolejkach do łazienki w pobliskim budynku. Dlatego też często wynajmowane są toalety przenośne. Cennik takiej usługi dopasowany jest do wielkości danej imprezy i liczby urządzeń, które będą tam wykorzystywane. Często wybierane są standardowe ubikacje przenośne, które ustawiane są obok siebie w długich rzędach. Dzięki temu wszystkie są zlokalizowane w jednym miejscu, co jest wygodnym rozwiązaniem również ze względów logistycznych. Wszyscy uczestnicy będą wiedzieć, że właśnie w tym konkretnym miejscu znajdą przenośne WC. Można zamontować tam także mobilne kabiny typu Premium, jak i dodatkowe umywalki przenośne. Również w przypadku dużych imprez plenerowych można zdecydować się na wynajem kontenerów sanitarnych, jeśli okaże się, że zaplecze sanitarne musi być zapewnione na nieco wyższym poziomie.

Działki i ogrody to także miejsca, gdzie ustawiane są mobilne toalety

Kolejne lokalizacje, gdzie można zamontować przenośne WC, to wszelkiego rodzaju tereny zielone. W tych miejscach czasem trudno o dostęp do łazienki. Przyda się zatem toaleta przenośna na działkę. Można postawić ją w swoim, nawet niewielkim ogródku. A to wygodne rozwiązanie dla tych osób, które lubią spędzać sporo czasu na świeżym powietrzu. Wiadomo jednak, że na wielu terenach ogródków działkowych nie ma zamontowanych toalet. Można zatem zamontować ją sobie na swoim kawałku ziemi, co zapewni duże poczucie komfortu, ale i prywatności. Również zarządcy tego typu terenów mogą zdecydować się na wynajem takich urządzeń, jak toalety na działkę. Mogą je ustawić w widocznym i łatwo dostępnym miejscu, tak, by każdy z przebywających na działkach mógł z nich swobodnie korzystać.

Toalety przenośne od profesjonalnej i polecanej firmy

Decydując się na wynajem mobilnych urządzeń sanitarnych warto zdecydować się na usługi fachowej i sprawdzonej firmy. Będzie ona w stanie zaoferować kilka różnych rodzajów tego typu urządzeń i podpowie, które w danej sytuacji sprawdzą się najlepiej. Pomoże odpowiedzieć na pytanie czy wystarczy klientowi kabina typu Standard, czy może warto wybrać kabinę Premium, a może jednak zdecydować się na cały kontener sanitarny. Podpowie, ile toalet zamontować w przypadku organizacji dużej imprezy plenerowej. Jednocześnie może zaoferować regularny serwis i czyszczenie wszystkich kabin, dzięki czemu będzie można je utrzymać na wysokim poziomie higieny, a zarazem zapewnią wysoki komfort każdemu, kto będzie z nich korzystać.

Źródło: mToilet – wynajem toalet przenośnych

Read Previous

Tynk silikonowy – najbardziej uniwersalny produkt na elewacje

Read Next

Samochody Skoda dla segmentu MŚP – poznaj program Biznes Ekspert