Breaking News :

nothing found
14 lipca, 2024

Elegancja i luksus w domu

Jak do swojego domu wprowadzić elegancki i luksusowy styl tanim kosztem? Wystarczy tylko, że zdecydujemy się na styl glamour, który można wprowadzić do domu przy pomocy niekoniecznie droigch mebli oraz dodatków. Jeżeli ktoś będzie postępował umiejętnie, to naprawdę przy użyciu niewielkich nakładów finansowych może wprowadzić styl elegancki i luksusowy.
Glamour w domu

Zanim jednak zaprosimy go do swojej sypialni, kuchni, łazienki lub do innych pomieszczeń musimy zdać sobie sprawę z tego, czy taki styl przepełniony dużą ilością ozdobników będzie nam się podobał. Tak, w tym przypadku kładzie się bardzo duży nacisk na zdobienia, ozdobniki, różnego rodzaju dodatki do wnętrz. Przy czym w szale zakupów nie można zapominać o zbytniej przesadności. Zdobienia mogą być, ale w kontrolowanej ilości. Należy wszystko tak dobrać, aby nie doprowadzić do przeładowania całej powierzchni pokoju, domu, ponieważ może zakłócać to nasz spokój i komfort.

Nie zapominajmy również o kolorach. Glamour to w dużej ilości kolor biały oraz złote, srebrne dodatki. Wszystko jednak musi mieć odpowiednie proporcje, dzięki czemu uda nam się osiągnąć idealna harmonię pomiędzy tymi dwoma, trzema kolorami. Przy czym nie zapominajmy, że styl glamour to styl ciepły. Biały to również kolor przewodni, jeżeli chodzi o zimny, nowoczesny styl skandynawski. Jednak tych dwóch stylów nie można ze sobą mieszać, ponieważ stanowią one dwa zupełnie inne przeciwieństwa. Glamour to styl idealny dla osób, które mają w sobie romantyczne dusze.

Read Previous

Wskazujemy zalety gazu płynnego, propanu

Read Next

Przedpokój – ważny, czy nie?